banner197

Fenerbahçe'de kördüğüm; Skrtel

Sezonun sonu yaklaşırken transfer çalışmalarına ağırlık veren Fenerbahçe'de bazı önemli konular masada duruyor.

Fenerbahçe'de kördüğüm; Skrtel

Dış transfer kadar iç transferde de ciddi mesai harcayacak olan sarı-lacivertlilerde, Martin Skrtel konusu şuan için netlik kazanamadı.

Sözleşmesi sona erecek olan Slovak stoper, gelecek sezon takımda takımda tutmak isteyen Fenerbahçe, henüz somut bir adım atamadı. Tecrübeli savunmacı ile yapılan ilk temaslarda maaş konusu ve sözleşme süresi sıkıntı çıkardı.

3 yıllık bir sözleşme yapmak isteyen Skrtel, maaş konusunda da indirime yanaşmıyor. Şu anki maaş skalasını sürdürmek isteyen Skrtel için orta yol daha bulunamadı. 34 yaşındaki futbolcu için İtalya'dan Parma'nın da devreye girdiği iddia ediliyor.

Sözleşme biteceği için bonservis sorunu taşımayan Skrtel, Parma için önemli bir fırsat olarak duruyor. Başarılı yıldızı gelecek sezon kadrosunda görmek isteyen Parma, şu anda 2 yıllık sözleşme önerse de 3 yıla çıkabileceği belirtiliyor.

Skrtel tarafı da değişime karşı çıkmıyor. Slovak oyuncu, milli takımdan da emekli olduğu için kulüp kariyerindeki son yıllarını farklı bir ülke ve şehirde geçirmeye sıcak bakıyor. Deneyimli futbolcunun ailesi de İtalya gibi bir ülkede yaşamaya karşı çıkmıyor.

Sezonun son 6 maçına girilirken de Martin Skrtel açısından halen konular belirsizliğini koruyor.

İtalya tatili

Martin Skrtel, milli takım maçları nedeniyle verilen 3 haftalık arada ailesiyle beraber İtalya'ya gitmişti. Slovak yıldız ve ailesi, İtalya'da yapmıştı.

Kaynak:Posta

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER