Fenerbahçe'de Muriqi ve Serdar Aziz'in test sonuçları açıklandı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin oyuncuları Serdar Aziz ve Vedat Muriqi'nin menajeri Haluk Canatar yaptığı açıklamada, Muriqi ve Serdar'ın koronavirüs test sonucunun belli olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe'de Muriqi ve Serdar Aziz'in test sonuçları açıklandı!

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçefutbol takımından bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs bulgularına rastlandığını açıkladı. Bu konu ile ilgili henüz isim verilmezken açıklama resmi internet sitesinden yayınlandı.

Sarı Lacivertli kulüp Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan Kovid-19 testinin ardından bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında küresel salgın ilan edilen koronavirüs bulgusuna rastlandığını duyurdu.

Fenerbahçe başkanı Ali Koç yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Fenerbahçe Beko takımımızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yapılan muayeneler neticesinde 6 kişinin, bunların hepsi sporcu değil, şüpheli bulgulara rastlanmıştır. Numuneler Sağlık Bakanlığı'na gönderildi. Bilgi gelince bilgilendireceğiz." 

Sarı Laciverli başkan; "Zor günler bizi bekliyor. Görünen o ki bu zor günler bir mühlet daha devam edecek. Konuyla ilgili sosyal medyadan çok şey öğreniyoruz. Ortaya atılan felaket senaryolarından etkileniyoruz. Sizlerden ricam kaygı ve korkularınızın hayatınızı yönetmesine müsaade etmeyin." ifadeleri ile açıklamalarını tamamladı.

Öte yandan Fenerbahçe'de Serdar Aziz ve Vedat Muriqi'nin menajeri Haluk Canatar yaptığı paylaşımda, Muriqi ve Serdar'ın koronavirüs test sonucunun negatif çıktığını duyurdu.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER