Fenerbahçe'de radikal kararlar! Ligden çekilme iddiası...

Spor Toto süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'nin harcama limitlerinde düzenleme olmazsa ligden çekilme ve yayın havuzundan çekilme gibi radikal kararları masaya yatırdığı iddia edildi.

Fenerbahçe'de radikal kararlar! Ligden çekilme iddiası...

TFF'nin kulüpler için belirlediği harcama limitlerinin kabul edilemez olduğunu açıklayan Süper Lig ekibi Fenerbahçe'de Yönetim Kurulu'nun toplantı halinde olduğu belirtildi.

Toplantıda ligden çekilme veya yayın havuzundan çıkma ihtimallerinin masaya yatırıldığı öne sürülüyor.

Öte yandan Türkiye Futbol federasyonu'nun açıklamasına göre Sarı Lacivertli kulübün 2020-2021 sezonu için 177 milyon 573 bin 89 TL harcama limiti olacak.

Fenerbahçe, TFF'nin belirlediği harcama limitleriyle ilgili yaptığı  açıklamada, "Kurgusu en başından yanlış tasarlanmış, haksız rekabete sebebiyet veren ve 2019-2020 sezonunda kulübümüze ciddi şekilde zarar veren bu talimatın, bir kez daha önümüzü kesmemesi için camia olarak gereken her türlü mücadeleyi her ortamda sonuna kadar vereceğiz. Bu aşamada taraftarlarımızdan sabırlı ve gerektiği takdirde camia olarak atacağımız adımlar için de bir o kadar hazırlıklı olmalarını rica ediyoruz" ifadeleri kullanılmıştı.

Kaynak: TRT Spor

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 21:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER