Fenerbahçe'den 2 yıldıza flaş teklif

Transfer çalışmalarına tam gaz devam eden Fenerbahçe, Barcelona'da oynayan Mathieu ve bonservisi Manchester City'de olan Samir Nasri için atağa geçti.

Fenerbahçe'den 2 yıldıza flaş teklif
Fenerbahçeli yöneticiler Ali Yıldırım, Şekip Mosturoğlu ve Önder Fırat'ın Fransa çıkarmasında girişimlerde bulunduğu tek oyuncunun Nabil Dirar olmadığı öğrenildi. 

3 yönetici, Samir Nasri ve Jeremy Mathieu'nun menaceri Alain Migliaccio ile de masaya oturdu. Sarı-Lacivertliler, Nasri'yi Manchester City'den 1 yıllığına kiralamak istediklerini, oyuncuyla anlaşmaları halinde İngiliz ekibine teklif yapacaklarını iletti. Fransız yıldız geçtiğimiz sezonu İspanyol Sevilla kulübünde kiralık olarak geçirmişti. 

Mathieu'ya 2+1 yıllık teklif... 

Sarı-Lacivertliler, Barcelona'nın gözden çıkardığı ve düşük bir bonservis bedeliyle vermeye hazır olduğu Mathieu için de nabız yokladı. Menajer Migliaccio'ya, Fransız futbolcuyu 2+1 yıllığına kadroya katma talebi iletildi. 

Migliaccio'nun Mathieu konusunda Sarı-Lacivertli yöneticilerle el sıkıştığı öğrenildi. Nasri için de görüşmenin olumlu geçtiği kaydedildi. Migliaccio, Fenerbahçe'nin teklifini yıldız futbolcuyla ilettikten sonra yöneticilere dönüş yapacak. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER