Fenerbahçe'den Carlos Bacca Sürprizi !

Santrfor transferi için yoğun mesai yapan Damien Comolli'ye yeni ve sürpriz bir isim teklif edildi. Higuain'i transfer eden Milan'ın Kolombiyalı golcüsü Bacca, Fenerbahçe'ye önerildi.

Fenerbahçe'den Carlos Bacca Sürprizi !
Fenerbahçe'de transfer için haraketli günler bir süre daha devam edecek gibi görürüyor..

Slimani ve Janssen için görüşmeler devam ederken, Fenerbahçe Sportif direktörü Damien Comolli'ye sürpriz bir golcü önerildi..

Menajerler aracılığıyla gelen teklifte MilanBacca'nın transferi için uygun şartların oluştuğu ifade edildi..

LEONARDO SATILMASINI İSTEDİ

Milan'ın Juventus'tan Arjantinli golcü Higuain'i transfer etmesiyle bir anda 2. plana düşen Bacca'yı Milan'ın gözden çıkardığı, sportif direktör Leanardo'nun da oyuncunun satılmasına izin verdiği öğrenildi.
.
PHİLLİP COCU'NUN TAVRI ÖNEMLİ

Fenerbahçe'nin sunulan öneriyi uygun görürse Kolombiyalı golcü için kiralama teklifi yapacağı ve Milan'da aldığı ücreti ödemeyi taahhüt edeceği belirtiliyor. Cocu'nun tavrı ise henüz bilinmiyor.
.
2 GÜN İÇİNDE DÖNÜŞ YAPILACAK

Comolli'nin teknik direktör Cocu ile görüştükten sonra 1-2 gün içinde teklif için dönüş yapacağı da gelen haberler arasında.
.
31 yaşındaki Carlos Bacca, 48 kez Kolombiya Milli Takım forması da giydi..

GEÇEN SEZONDA GÜNDEME GELMİŞTİ

Milan'ın Kolombiyalı golcüsü Carlos Bacca, hem geçtiğimiz sezon başında hem de devre arasında Fenerbahnçe için gündeme gelmişti ancak Finansal Fair Play kısıtlaması nedeniyle görüşmeler fazla uzun sürmemişti.
Kaynak:Takvim
.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER