Fenerbahçe'den Dev Sponsor Girişimi!

Fenerbahçe'nin Yandex ile olan sponsorluk anlaşmasını sonlandırmak üzere olduğu belirtildi. Sarı lacivertli kulübün futbol takımı formalarının göğüs reklamı için arayışa başladığı ve önemli şirketlerle görüşme halinde olduğu öğrenildi.

Fenerbahçe'den Dev Sponsor Girişimi!

 2015-2016 sezonunun sona ermesiyle birlikte Fenerbahçe yeni sponsor arayışlarına başladı. Yandex ile imzaladığı sponsorluk anlaşmasından istediği sonucu alamayan sarı lacivertlilerin göğüs sponsorluğu için önemli görüşmeler gerçekleştirdiği ifade edildi.
Fenerbahçe Futbol takımının formalarında göğüs reklamı olarak yer alan Yandex, sarı lacivertli kulüp ile anlaşmasını devam ettirmek istiyor. Ancak Fenerbahçe'nin bu firmaya sıcak bakmaması anlaşmayı da zora sokuyor.

Yandex ile sponsorluk anlaşmasını devam ettirmek istemeyen sarı lacivertli yönetimin mevcut sponsorlarından Coca Cola ile görüştüğü ve konu ile ilgili değerlendirme yapıldığı aktarıldı. Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe Futbol Takımı formalarında kol reklamı olarak yer alan Coca Cola'nın sarı lacivertli kulübe göğüs sponsoru olup olmayacağı ile ilgili net bir cevap vermediği ancak duruma sıcak bakıldığı belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2016, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER