Fenerbahçe'den gizli operasyon

Aziz Yıldırım, FB TV’den, İncek Tesisleri’ne, amatör şubelerden, Fenerium’a kadar tüm birimleri mali yönden inceledi. Radikal kararlarla masraflar en aza indirilecek.

Fenerbahçe'den gizli operasyon
 Kanarya'da mali sıkıntılara çözüm bulmak için başkan Aziz Yıldırım geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirdi. Tüm şubeler, tesisler, çalışanlar ve sporcuların ele alındığı toplantıdan radikal kararlar çıktı. Buna göre Yıldırım'ın 'kesin talimatıyla' zarar eden şubeler ya kapatılacak ya da yarışmacı kimliğiyle değil sporcu yetiştirme özelliğiyle yola devam edecek. Başkan Aziz Yıldırım'ın toplantı sırasında bir pişmanlığını da dile getirdiği öğrenildi.SADECE 2 ŞUBE DESTEKLENECEK


Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım'ın yaptığı toplantı sonrası erkek basketbol ve kadın voleybol şubelerine yatırımların süreceği bildirildi. Bunların haricinde sürekli zarar eden branşlara yönelik 'gerçekçi kararlar' alınacak. Bu branşlar ya tamamen kapatılacak ya da sadece sporcu yetiştirilmesinde kullanılacak, yani kürsüden uzak kalacaklar.

TESİSLER DE ZORDA

Kanarya'nın bozulan mali yapısında zarar eden tesisler de kalem kalem incelemeye alındı. Bunlardan Todori ve İncek Tesisleri'nin elden çıkarılacağı kaydedildi. Kendini döndüren Topuk Yaylası ise faaliyetlerine devam edecek.PARA TEK MERKEZDE


Başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları tüm bu hamlelerle parayı tek merkezde toplamayı hedefliyor. Böylece bütçe kesinleşecek. Gelirler ve giderler net şekilde belli olacak. Kulübün tek bir kuruşu bile boşa harcanmayacak. Yıldırım kulübün zor durumdan geçtiğini hatırlatıp herkesten fedakarlık istedi..
.
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER