Fenerbahçe'den iki transfer bombası

Fenerbahçe'den Boca Juniors'a transfer çalımı..

Fenerbahçe'den iki transfer bombası

Ocak ayı transfer döneminde kadrosunu zenginleştirmek için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe'de  gündeme tekrar Angel - Oscar Romero kardeşler geldi.

Fotmaçın derlediği Güney Amerika basınında yer alan habere göre, en son San Lorenzo takımında  oynaayan iki kardeş, kulüplerinden ayrıldı ve boşa çıktı. Her iki oyuncuda bu gelişmeden sonra kendilerine gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.

Angel -Romero kardeşlerin San Lorenzo ile yollarını ayırmasının ardından, Fenerbahçe yöneticilerinin her iki oyuncu için de girişimlerde bulunduğu belirtilirken, devrede Boca Juniors'un olduğu da kaydedildi

Arjantin  temsilcisinin devreye girmesiyle birlikte transferde rekabet oluşmasıyla , flaş bir gelişme yaşandı. Buna göre Boca Juniors  yalnızca Angel Romero'yu transfer etmek istiyor ve Oscar Romero transferi için olumlu yanaşmıyor.

Bununla birlikte Fenerbahçeli kurmaylar, birbirinden ayrılmaya sıcak bakmayan iki kardeşe de teklif götürdü ve transferde avantajlı durumda oldu. Her iki oyuncunun da Ocak transfer döneminde kararlarını belli etmesi söz konusu.

KAYNAK: FOTOMAÇ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER