Fenerbahçe'den Kazanacağı Para Belli Oldu!

Fenerbahçe gözünü Martin Skrtel'e dikti… Fakat Galatasaray'ın 25 yaşındaki Serdar için ödediği 4.5 milyon Euro'nun "abartı" bulunduğu ortamda Fenerbahçe'nin 31 yaşındaki Slovak stoper için yaklaşık 7 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli ödeyeceği ortaya çıktı.

Fenerbahçe'den Kazanacağı Para Belli Oldu!
Fenerbahçe'nin ayrıca Martin Skrtel'e yılda 2.5 milyon Euro garanti paranın yanı sıra yaklaşık 500 bin Euro'yu bulan da bir bonus ödemesi yapacağı gelen bilgiler arasında.

Menajeri ne demişti?


Fenerbahçe'nin Martin Skrtel için 7 milyon Euro'ya yakın bir bonservis ödeyeceğinin neredeyse netleşmesi Beşiktaş camiasında şaşkınlıkla karşılandı… son iki sezonda Diego'ya fazladan 3 milyon Euro ödeyen bedava gelmeye hazır olan van Persie için 6.5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyen Fenerbahçe'nin yeni hamlesi Skrtel'de oldu. Oyuncunun Türkiye haklarına sahip olan menajer Mithat Halis, ilk etapta Beşiktaş'tan 8 milyon Euro istendiğinde, "süreç ilerledikçe rakam değişir. 31 yaşındaki oyuncuya kimse bu parayı vermez" demişti. Siyah-beyazlılar da 4 milyon Euro'nun üzerine çıkmayı düşünmedikleri Skrtel transferini buzdolabına kaldırmışlardı.
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, 04:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER