Fenerbahçe'den Pereira ve Mesut Özil hakkında çıkan iddialara yalanlama!

Fenerbahçe Kulübü, Mesut Özil ile Vitor Pereira'nın arasında problem olduğu konusundaki iddiaları yalanlayan bir açıklama yayınladı. Yapılan açıklamada Mesut'un kaptanlığına dikkat çekildi.

Fenerbahçe'den Pereira ve Mesut Özil hakkında çıkan iddialara yalanlama!

İşte o açıklama:

"Takvim Gazetesi’nin haberi doğru değildir.

Dün bir fotoğraf karesinden yola çıkarak Teknik Direktörümüz Vitor Pereira ve kadromuzun önemli isimlerinden Mesut Özil arasında problem varmış gibi yaratılmaya çalışılan algı rüzgârı, bugün Takvim gazetesinin üzerine koymaya çalıştığı iddialarla kamuoyuna servis edilmiştir.

‘Artık Kimse Mesut Değil’ başlığı ile verilen bu haber, kesinlikle doğru değildir.

Futbolcumuz ve takım kaptanlarımızdan Mesut Özil, kulübümüzün şeffaf bir şekilde iletişimini yaptığı gibi Olimpiakos maçından önce grip olmuş ve iki gün boyunca serum tedavisi görmüştür

Sadece tek antrenman ile Kasımpaşa maçı kadrosuna dahil edilen oyuncumuzun hazır olma durumuna ve bu sürece en hakim olan kişi Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’dır.

Hedefine odaklanmış şekilde çalışmalarını sürdüren, bu yolda bir ve bütün olan takımımıza dair yaratılmaya çalışılan gündemlerin dikkate alınmamasını kamuoyundan ve taraftarlarımızdan rica ederiz."

KAYNAK: Posta

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER