Fenerbahçe'den Transfer Hamlesi!

Fenerbahçe, sezon başında kadrosuna katmaya çalıştığı ancak transferini gerçekleştiremediği Bakasetas için devre arasında Alanyaspor'u bir kez daha yoklayacak.

Fenerbahçe'den Transfer Hamlesi!

2,5 MİLYON EURO TEKLİF VE TAKAS FORMÜLÜ

Fenerbahçe 5 milyon euro serbest kalma maddesi olan Yunan futbolcu için Alanyaspor'a 2,5 milyon euro teklif edecek. Yönetim ikinci hamle olarak takas formülünü düşünüyor. 

Sarı-Lacivertliler önümüzdeki günlerde ikinci Bakasetas operasyonunu başlatacak. Yönetimin Alanyaspor ile temasa geçerek pazarlıklara başlaması bekleniyor.

700 BİN EUROYA TRANSFER EDİLMİŞTİ

Alanyaspor, 27 yaşındaki Yunan futbolcuyu 700 bin euro karşılığında AEK'ten 2019 yılında transfer etmişti.

“PELKAS KARDEŞİM GİBİ”

Bakasetas daha önce Fenerbahçe'de forma giyen vatandaşı Dimitrios Pelkas'la ilglii olarak, "Dimitrios benim çok iyi bir arkadaşım. Benim için bir kardeş gibi. Arkadaşlığımız çok uzun yıllara dayanıyor. Bence sezona iyi başladı. Bulduğu şansları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor. Üst düzey bir oyuncu ancak biraz zamana ihtiyacı var. Bu çok normal. Ben de Alanyaspor'a ilk geldiğimde en iyi versiyonumu göstermek için zamana ihtiyaç duymuştum. Bu son derece normal. Bana göre Dimitrios şu ana kadar zaten iyi maçlar çıkardı ama sezonun geri kalan kısmında çok daha iyi olacağından eminim" ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Mynet Spor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER