banner197

Fenerbahçe maliyeti açıkladı !

Fenerbahçe, yeni transferleri Jailson'un resmen Fenerbahçeli olduğunu açıkladı. Sarı-lacivertliler, Brezilyalı oyuncunun transferini KAP'a bildirdi..

Fenerbahçe maliyeti açıkladı !

Fenerbahçe'den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"Profesyonel futbolcu Jailson Marques Siqueira'nın Kulübümüze transferi için Kulübü ve kendisiyle anlaşmaya varılmış olup Gremio Kulübüne oyuncunun sözleşmesinin feshi için ödenecek tutar 4.000.000 € 'dur."
.
''BİR RÜYAYI GERÇEKLEŞTİRDİM, ÇOK MUTLUYUM''

Bir rüyayı gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını ifade ederek söze başlayan yeni transfer Jailson Marques Siqueira, "Çok mutluyum; çünkü bir rüyayı gerçekleştirdim. En kısa sürede bu formayı giymek istiyorum" şeklinde konuştu..

Fenerbahçe'nin bazı maçlarını izlediğini de dile getiren Jailson, "Alex de Souza ve Roberto Carlos'tan dolayı Fenerbahçe'nin bazı maçlarını izleme imkanı bulmuştum. Aynı zamanda Cristian da benim arkadaşım." dedi..

Son olarak taraftara seslenen Brezilyalı yıldız, "Bana gösterdikleri sevgi için çok teşekkür ediyorum. Emin olabilirler ki bu forma için elimden gelenin en iyisini ve en fazlasını yapacağım" diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER