Fenerbahçe'nin yeni hedefi!

Oynadığı Çin takımından Avrupa’ya dönmek için söz ve izin alan Hulk'u isteyen takımlar arasında Fenerbahçe'nin de olduğu iddia edildi. Pato'yu elini çabuk tutmadığı için Sao Paulo'ya kaptıran Fenerbahçe yönetimi başka alternatifler üzerinden çalışmalara başladı... Fenerbahçe için son olarak Çin’in Shanghai takımında oynayan Hulk ile ilgili bir iddia ortaya atıldı.

Fenerbahçe'nin yeni hedefi!

O Jogo gazetesine demeç veren 32 yaşındaki sambacı, Porto yönetimine, ''12 numaralı formayı kimseye vermesinler'' mesajı gönderdi.

Portekiz basını ise Hulk’un Avrupa’ya döneceğini ama bu takımın Porto olmayacağını iddia etti. Hulk ancak Pepe gibi gelirse Porto’da oynayabileceği aksi bir durumun söz konusu olmadığı iddia edildi.

Çin ekibinden Avrupa’ya dönmek için söz ve izin alan Hulk için Fenerbahçe’nin de aralarında bulunduğu bazı takımların hevesli olduğu gündeme getirildi. Hulk için Shangai’ın isteklerini yerine getirebilecek tek takımın Fenerbahçe olduğu iddia edildi. 

Fenerbahçe, Pato'yu kaçırdı

Bu arada Pato’nun Sao Paulo ile anlaşması Fenerbahçe’de şok etkisi yarattı. Brezilyalı oyuncuyla ilgili teklifi getiren menajere imza soruldu. Menajer kendileriyle beraber pek çok takıma Pato’nun teklif edildiğini hatırlattı. Pato gibi bir oyuncu isteniyorsa çok fazla düşünülemeyeceğini hatırlattı.

Kaynak:Fotospor 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER