banner197

Fenerbahçe teknik direktörünü arıyor! 3 isim...

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de 'Koronavirüs' dışında birinci gündem maddesi teknik direktör... Erol Bulut, Laurent Blanc ve İtalyan Di Francesco ile anılan Sarı Lacivertli kulüpte başkan Ali Koç, ileri gelenlerden fikir alıyor. Hedef bu kez ‘doğru’ teknik adamı seçip, başarıyı yakalamak.

Fenerbahçe teknik direktörünü arıyor! 3 isim...

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs dışında birinci gündem maddesi teknik direktör...

Sarı Lacivertli kulüpte arayışlar devam ediyor.

Adaylar arasında Erol Bulut, Laurent Blanc ve Di Francesco'nun isimleri son dönemde öne çıkmış durumda.

Özellikle 54 yaşındaki Fransız teknik adam Blanc'ın konuşulması bile Sarı Lacivertli taraftarları heyecanlandırırken, yönetim işi sıkı tutuyor. Zira artık hata istenmiyor.

Sarı Lacivertli başkan Ali Koç, daha önce olmadığı kadar camia içinden tecrübeli isimlerle de görüşerek, fikir ve önerilerini dinlediği öne sürülüyor.

Küresel salgın ilan edilen Kovid-19 virüsü Fenerbahçe yönetimine zaman kazandırdı.

Tüm olasılıklar değerlendiriliyor. Henüz kesin karar verilmiş değil.

Yerli ya da yabancı hoca olup olmayacağı da netlik kazanmazken, Türk futbolunu ve Fenerbahçe'yi tanıması önemli ancak başkan Ali Koç'un ana kriteri, takımı şampiyonluğa taşıyacak birikime sahip olması. Bunun genç ve başarıya açık Erol Bulut da, kartviziti onaylı Blanc da olabileceği iddia ediliyor.

Koronavirüs nedeniyle oluşan sosyal izolasyon kalktığı anda resmi adımlar atılacağı yine iddialar arasında.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER