Fenerbahçe UEFA’dan haber bekliyor

Sarı lacivertli camia Finansal Fair Play kriterleri ile ilgili olarak UEFA'dan gelecek karara gözünü dikti. Ancak UEFA'nın Fenerbahçe kararını 31 Mayıs'ta değil, ileri bir tarihte açıklayacağı öğrenilirken Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un bugün İstanbul'da olduğu ve gerçekleştirilecek görüşmede Fenerbahçeli yöneticiler ile birlikte tüm kampanyaları anlatan bir sunumla savunmasını yapacağı öğrenildi.

Fenerbahçe UEFA’dan haber bekliyor

Yeni sezon öncesinde ekonomik durumu toparlamak için seferber olan Fenerbahçe Kulübü, aynı zamanda UEFA’dan gelebilecek olası cezaya karşın tüm hazırlıklarını sürdürüyor.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un daha önce yaptığı “31 Mayıs’a kadar 60-65 milyon avro gelir yaratamadığımız takdirde FFP konusunda Avrupa’ya gitme sıkıntısıyla karşı karşıyayız” sözleri doğrultusunda tüm gözler bugün UEFA’nın vereceği karara odaklandı.

Sarı lacivertli yönetim, kulübün ekonomik durumu ve son gelişmeler hakkında hazırladığı geniş kapsamlı raporu UEFA’ya sundu.

Ancak UEFA tarafından verilecek kararın bugün açıklanmayacağı öğrenilirken kulüple yapılacak toplantının tarihini de UEFA belirleyecek.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un bugün İstanbul’da olduğu ve gerçekleştirilecek görüşmede Fenerbahçeli yöneticiler ile birlikte tüm kampanyaları anlatan bir sunumla savunmasını yapacağı öğrenildi.

Kaynak:SKOR

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER