banner197

Fenerbahçe varsa umut var, inanç var!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Dergisi'nin Mayıs sayısında Fener Ol projesindeki son durumu anlatırken, Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk ile birlikte yapılacak programa değindi. Ali Koç yazısında, Fener Ol'a 500 binin üzerinde katılım olduğunu söylerken, "Fener Ol'a ilk bir ayında 500 binin üzerinden katılımcı ile başladık. Yapılan destekler kadar hem bizim için hem de UEFA için katılım sayısı da çok büyük önem taşıyor. Bu sebeple özellikle kampanyamızın ilk etabı olan 31 Mayıs'a kadar hedeflerimiz çok büyük. FFP kuralları doğrultusunda gelecek sezonun yapılanmasını sağlayacak bir dönüm noktası olan bu tarihe kadar desteklerinizi bekliyoruz" dedi.

Fenerbahçe varsa umut var, inanç var!

"ÜNLÜLERİMİZ KATKI İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYOR"

Sanat camiasından ciddi bir destek aldıklarını söyleyen başkan, "Camiamızın pek çok ferdi kampanyamız çerçevesinde yoğun bir çalışma gösteriyor. Ünlülerimiz katkı sağlamak için ellerinden geleni yapıyor, tüm imkânlarını seferber ediyor, gönüllülerimiz sokak sokak geziyor. Kampanyamıza katkıda bulunan herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Geçtiğimiz hafta FBTV'de İlker Ayrık'ın sunuculuğunda yaptığımız tarzda çalışmalarımız önümüzdeki dönemlerde de devam edecek" diye konuştu.

"ACUN ILICALI, CEM YILMAZ, BEYAZIT ÖZTÜRK..."

12 ve 13 Mayıs'ta yapılacak programa değinen deneyimli idareci, "12 ve 13 Mayıs'ta Acun Ilıcalı'nın önderliğinde Cem Yılmaz ve Beyazıt Öztürk'ün destekleriyle TV8 ve FBTV ortak yayını ile özel programlar yapılacak. Saat 22.30'da başlayacak program, Fener Ol kampanyamıza destek olmak için en önemli fazlardan birini oluşturuyor. Tüm camiamızdan ricam her zaman olduğu gibi tüm ilgi ve desteklerini göstermeleridir. Değerli Fenerbahçeliler Acun Ilıcalı, Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk'e şimdiden teşekkür ediyor; bu program vesilesiyle eşsiz bir Fenerbahçe dayanışması göreceğimizi umut ediyorum. Fenerbahçe varsa umut ve inanç her zaman, en güçlü şekilde vardır. Kampanyanın henüz ilk ayında 7'den 70'e bu fedakârlıkları ve cömertlikleri gördükçe daha da gururlanıyor; geleceğe dair umutlanıyorum" ifadelerini kullandı.Kaynak:Sporx 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER