Fenerbahçe'ye 100 ünlüden 50 milyon TL!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, mali sıkıntıdan kurtuluş olarak görülen FON kampanyasına ünlü isimlerden destek sözü aldı. Fenerbahçe’de gündem yönetim tarafından düzenlecek FON kampanyası. Günler ilerledikçe kampanyanın detayları da ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan birisi de Başkan Ali Koç’un, 100 Fenerbahçeli isimden 100 bin ila 500 bin TL arasında FON’a katkı sözü aldığı.

Fenerbahçe'ye 100 ünlüden 50 milyon TL!

Bu isimlerin yapacağı katkılarla FON’da ilk etapta 50 milyon TL toplanması planlanıyor. Fenerbahçe’nin FON kampanyasına Cem Yılmaz ve Acun Ilıcalı gibi popüler isimlerin yanı sıra Hamdi Akın, Saadettin Saran, Hakan Bilal Kutlualp gibi camianın tanınmış isimlerinin katkıda bulunacağı gelen bilgiler arasında.


Gurbetçiler için de kampanya kolaylaştırılacak

Fenerbahçe’nin FON kampanyasının en önemli ayağını ise Avrupa oluşturacak... Almanya ve Hollanda’nın üs olarak kullanılacağı kampanya için İsviçre, Fransa, Danimarka ve Belçika’dan pek çok gurbetçinin dahil olacağı gelen bilgiler arasında. FON kampanyasına dahil olmak isteyen gurbetçiler için euro hesaplarının açılacağı ve kendilerine Yapı Kredi’nin ortak çalıştığı yabancı bankalardan yardım edileceği gelen bilgiler arasında.
Kaynak:Fotospor 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER