Fenerbahçe'den Başakşehir'e süper teklif!

Transferde bu kez hata yapmak istemeyen Fenerbahçe, uzun süredir gündeminde olan Visca ve İrfan Can için Başakşehir’e paket teklif sunacak. Sarı-Lacivertliler, para artı iki futbolcusunu vererek, iki yıldızı takıma kazandırmayı istiyor.

Fenerbahçe'den Başakşehir'e süper teklif!

Geride kalan kâbus sezonda yapılan yeni transferlerden beklediği katkıyı alamayan Fenerbahçe’de gündem Başakşehir’in sezona damga vuran yıldızları..


Başakşehir’e, para artı iki futbolcu önerilecek. Başakşehir’in de yeni yapılanma kapsamında bu öneriye sıcak bakma ihtimali yüksek. Yurt dışını istemediler İrfan Can’ın adı bir süredir Bundesliga ekipleriyle anılırken Visca için ise İspanya ve Güney ülkelerinden teklifler vardı.Teknik direktör Ersun Yanal’ın uzun süredir gündeminde olan İrfan Can Kahveci ve Edin Visca için daha önce nabız yoklayan Sarı-Lacivertliler, harekete geçiyor. Hem de reddedilemeyecek bir teklifle ancak her iki oyuncunun da Fenerbahçe’ye gitmek istemeleri Başakşehir’in bu anlaşmayı kabul etmesi adına önemli etkenler olarak öngörülüyor.

Kaynak:TÜRKİYE

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 23:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER