banner197

Fenerbahçe’den Hatem Ben Arfa açıklaması !

Aykut Kocaman’ın istekleri doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’den Hatem Ben Arfa açıklaması geldi. Sarı-lacivertli ekip Ben Arfa konusunu açıklığa kavuşturdu.

Fenerbahçe’den Hatem Ben Arfa açıklaması  !

Geçtiğimiz ocak ayında ve bu sezonun başında Fransız oyuncu için girişimlerde bulunan Fenerbahçe, oyuncunun belirsizliği nedeniyle Ben Arfa transferini rafa kaldırmıştı. Avrupa’ya edilen erken veda hedefleri Süper Lig’e doğru işaret ederken, transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe’den flaş bir açıklama geldi. Sarı-lacivertli ekip, Ben Arfa konusunda aylar önce elde ettiği mesafenin halen aynı durumda olduğunu ifade ederken, oyuncunun mevcut durumunda bir değişiklik olmadığını da belirtti.

İşte Fenerbahçe’nin internet sitesinden yapılan Ben Arfa açıklaması:


“Son dönemde medyada futbolcu Hatem Ben Arfa'nın kulübümüze transferi ile ilgili gerçek olmayan haberler yer almaktadır. Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, konuyla ilgili en doğru bilgileri şahsen vermiş olup, geçen 1 aylık süreçte oyuncunun kulübüyle olan problemleri devam etmektedir ve durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Dolayısıyla oyuncunun kulübümüze transferiyle ilgili çıkan haberler yalandır” Fenerbahçe, bu açıklamayla birlikte Ben Arfa transferinin gerçekleşmeyeceğini belirtmiş oldu.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER