Fenerbahçe'den Mustafa Kemal Atatürk tişörtü

Fenerbahçe, "Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa" tişörtünü 3 Mayıs'tan itibaren satışa çıkartmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe'den Mustafa Kemal Atatürk tişörtü

Sarı-lacivertliler, Mustafa Kemal Atatürk’ün Fenerbahçe kulübünü ziyaretinin 99.yılına özel tişörtler çıkartıyor.

Fenerbahçe'nin konu ile ilgili resmi sitesinden yayınladığı açıklama şu şekilde ;

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübümüzü 3 Mayıs 1918 tarihindeki ziyaretinin 99.yılına özel olarak Fenerium tarafından hazırlanan tişörtler bugünden başlayarak www.fenerium.com.tr internet satış sitesinde, 03 Mayıs Çarşamba gününden itibaren de tüm Türkiye’ deki Fenerium mağazalarında satışa sunuluyor.

Tişörtün üzerinde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ ün kulübümüzü ziyareti esansında çekilmiş olan fotoğraf karesi ile birlikte hatıra defterine yazmış olduğu şu satırlar bulunuyor. "Fenerbahçe Kulübü’nün her tarafta takdir ile şereflendirilmiş bulunan yaptığı çalışmaları işitmiş ve bu kulübü ziyaret ederek hizmet veren kişilerini tebrik etmeyi vazife edinmiştim. İşte bu vazifenin yerine getirilişi ancak bugün mümkün olabilmiştir. Yüksek övgülerimi ve tebriklerimi bu deftere kaydetmekten dolayı mutluyum.” 3.5.1918 - Ordu Kumandanı - Mustafa Kemal

24,95 TL fiyatla satışa sunulacak olan tişörtlere sahip olmak isteyen tüm taraftarlarımız www.fenerium.com.tr internet satış sitesi ve Fenerium mağazalarına davetliler.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 20:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER