Fenerbahçe'nin Gabigol aşkı bitmiyor

Fenerbahçe, daha önce transferini isteyip alamadığı Gabriel Barbosa (Gabigol)'e bu kez daha yakın... Inter'de fazla süre alamayan Brezilyalı golcü futbolcunun kiralanmasına karar verildi.

Fenerbahçe'nin Gabigol aşkı bitmiyor
INTER'İN KARARI NET
Inter kulübü, genç oyuncunun başka kulübe giderek gelişimine devam etmesini istiyor... Çünkü, Gabigol Inter'de fazla forma şansı bulamıyor. Inter ayrıca oyuncunun İtalya Ligi'nde herhangi bir takıma kiralanmasını da istemiyor. Bu gelişmeler üzerine harekete geçen Fenerbahçe eski gözağrısı Gabigol'ü kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor.


 

11 ŞARTI İSTİYOR

Fenerbahçe'nin Gabigol için kiralık teklifini yaptığı ve kararı beklediği öğrenildi. 20 yaşındaki golcüyü İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool, Newcastle ve Arsenal gibi takımların da istediği öğrenildi. Bu takımların yaptığı teklifler, Fenerbahçe'nin teklifinden çok yüksek değil... Kulübünün tercihinin yanı sıra Gabigol'ün vereceği karar da çok önemli... Çünkü, genç oyuncu kulübüyle yaptığı son görüşmede, "Beni direkt 11'de oynayacağım bir kulübe kiralayın. Oynayarak gelişmek istiyorum. Bu yüzden gideceğim kulüp çok önemli" ifadelerini kullandı. Inter, Fenerbahçe'ye olumlu bir cevap verirse transfreden sorumlu yöneticiler Ali Yıldırım ve Hasan Çetinkaya Milano'nun yolunu tutacak..INTER'DE FAZLA FORMA ŞANSI BULAMADI
20 yaşındaki Brezilyalı golcü Inter'de fazla forma şansı bulamadı. İtalya Kupası'nda 72 dakika oynayan Gabigol, ligde ise 9 maçta sonradan şans bulabildi. (Takvim)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER