"Gizli kahraman Selçuk Şahin!"

Fenerbahçe'de Sportif Direktör Emre Belözoğlu'nun yanında göreve başlayan Selçuk Şahin Samandıra'da önemli bir konuma sahip.

"Gizli kahraman Selçuk Şahin!"

Kulüp tarihinde önemli bir yeri olan tecrübeli isim, takım içerisinde başta Mert Hakan olmak üzere yerli ve genç oyuncularla iletişimi güçlü tutuyor, gençlere önem veriyor.Herkesin destekçisi olan, uyum içinde küsmeden çalışılmasını sağlayan, oyuncuların gündelik yaşantıları için de tavsiyeler veren ve deneyimleriyle örnek olan Selçuk Şahin, Emre Belözoğlu'nun çalışmayı çok istediği bir isim oldu. Futbolculuğunun son dönemlerinde Göztepe, Gençlerbirliği ve Bursaspor’da da her zaman kaptanlığı ve liderliğiyle öne çıkan 39 yaşındaki deneyimli isim, saygı duyulan bir profile sahip.

Selçuk Şahin’in futbolculuk tecrübesi ve Fenerbahçe’de geçirdiği 12 senenin de katkısıyla teknik ekiple iyi bir iletişimi bulunuyor. Özellikle Volkan Demirel ile 20 yıla yakın arkadaşlığı olan ,Mehmet Yozgatlı ve Aurelio ile de takım arkadaşlığı,kader birliği yapan Şahin, idari menajer Volkan Ballı ile de aynı dönemlerde yer almıştı.Teknik direktör Erol Bulut’u da tanıyan ve iyi anlaşan Selçuk Şahin, şu anda Samandıra’da çok önemli bir konuma sahip.Sakinliği ile de bilinen Şahin,ılımlı ve uyumlu görüntüsüyle herkesi rahatlatıyor.

Skorer

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER