banner197

Görüşme Odasına!

Fenerbahçe'de sezon sonu sözleşmesi bitecek olan futbolcularla ilgili çalışmalar başlamış durumda. Yönetim, Mehmet Topal-Gökhan Gönül ve Caner Erkin ile temasa geçti.

Görüşme Odasına!

Fenerbahçe yönetimi, sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan yıldız futbolcuları için sezon sonunu bekleme niyetinde değil. Geçtiğimiz sezon sonunda sözleşmesi biten oyuncular ile yollar ayrılmıştı fakat 3 milli yıldız ile yolların ayrılması istenmiyor.

Bu sezon işler farklı işleyecek. Avrupa Şampiyonası sebebiyle oyuncuların fiyatlarının artacağı görüşünde buluşan yönetim bu oyuncular ile masaya oturma görüşünde buluştu. Oyuncuların menajerleriyle iletişime geçildi. Oyuncular, şampiyonaya kontratsız gitmek istemediğinden ilk temas olumlu geçti.


Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Bruno Alves ile ilgili belirsizlik devam ederken, yaşadığı sakatlık nedeniyle Raul Meireles ile yollar büyük ihtimal ayrılacak.Michal Kadlec ile ilgili durum ise hala sabit durumda. Oyuncunun takım uyumuna katkısı olumlu yöndeyken futbolcunun düzenli oynama isteği olumsuza işaret ediyor.
 
(NtvSpor)

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2016, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER