Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?

Zenit - Fenerbahçe mücadelesinde sakatlanarak yerinie İsmail Köybaşı'na bırakan Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş derbisine forma giymesi zor görünüyor.

Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş derbisinde oynayacak mı?

Fenerbahçe, dün akşam Rusya'da Zenit karşısında aldığı 3-1'lik yenilgi ile UEFA Avrupa Ligi'ne veda etti. Zenit - Fenerbahçe maçında sakatlanan Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş derbisinde oynayıp, oynamayamacağı büyük merak konusuydu.

Zenit mücadelesinde sakatlanarak yerini İsmail Köybaşı'na bırakan Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş derbisine yetişmesi zor görünüyor. Yürürken dahi ağrıları devam eden Hasan Ali Kaldırım'ın yerine Beşiktaş derbisinde İsmail Köybaşı'nın forma giymesi bekleniyor.

ERSUN YANAL'IN SÖZLERİ

Maç başında çalıştığımız yerden gol yedik. Bu gol maçı eşitledi. Biraz bocaladık ama toparladık. İlk yarıda sonucu aldık. Rakibin direncini de kırdık ama çıkarken top kaybı bizi üzdü. Kimin yaptığı önemli değil. Doğru yoldayız ama sonuç alamıyoruz". 

BASIN TOPLANTISINDA SORU GELMEDİ

"Bizden iyi olmayan Zenit'e elendik. Bunun için üzgünüz. Ancak çalışmaya devam etmek zorundayız. Sonuç almak zorundayız. İyi oyunumuza karşı sonucu getirmek istiyoruz."

Ersun Yanal basın toplantısında soru gelmeyince kısa bir açıklama yaptıktan sonra toplantıyı bitirdi.


Kaynak:Futbol Arena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER