banner197

Hasan Ali Kaldırım: ''Kimse Karius'a kızmasın...''

Beşiktaş derbisinde attığı harika golle Fenerbahçe’ye 1 puanı getiren Hasan Ali Kaldırım, çektiği müthiş şutu anlatırken Karius’un da hakkını teslim etti.

Hasan Ali Kaldırım: ''Kimse Karius'a kızmasın...''

Gönderdiği füzeyle skoru 3-3’e getiren Hasan Ali Kaldırım özel açıklamalar yaptı. Milli yıldız “Karius’a kimse kızmasın. Öyle güzel bir yere gitti ki top, o vuruşta yapacağı bir şey yoktu” dedi.

Fenerbahçe'ye beraberliği getiren golün sahibi Hasan Ali Kaldırım, Beşiktaş kalecisi Karius'un da hakkını teslim etti:

"Ben vurduğum açıdan sanki kalecinin hatası var gibi görmüştüm ilk başta. Ancak sonradan televizyondan izlediğimde Karius'un yapabilecek hiçbir şeyi olmadığını anladım. Top çok güzel yere gitmiş. O vuruşta yapacağı bir şey yoktu. Kadıköy'deki maçta bir şutum direkten dönmüştü. Bir tanesini Karius çıkarmıştı. Bu kez oldu. O da belki çok daha güzel oldu."

NORMALDE OYNAMAZDIM

Attığı gol sonrasında sevinirken biraz tepkili gözüken Hasan yaptığı hareketle ilgili ise şunları söyledi: "Zenit maçında sırf ben hatalıymışım gibi eleştirenler oldu. Bu hareketler onlaraydı. Sakattım ve normalde bu ayakla maça çıkmazdım ama Beşiktaş derbisinde oynamak istedim. Gol de ayrı mutluluk oldu."


Kaynak:Sabah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER