Hasan Ali tehlikesi

Fenerbahçe yönetimi sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Hasan Ali ile sezon sonunda görüşmek istiyor ve bu durum oyuncunun gitmesi tehlikesini yaratıyor.

Hasan Ali tehlikesi
Fenerbahçe'de sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Hasan Ali Kaldırım ile yapılacak görüşmelerin sezon bitiminde yapılacağı öğrenildi. Fenerbahçe yönetiminin bu geleneği zaman zaman pahalıya patlasa da yönetim bu tavrından bir türlü vazgeçmiyor. Hasan Ali Kaldırım'ın ve menajerinin Fenerbahçeli yöneticilerle görüşmek istediği ama şu ana kadar gercekleşmiş bir görüşmenin olmadığı ifade edilirken milli futbolcuya Beşiktaş ile birlikte Almanya ve Fransa liginden bir takımın talip olduğu öğrenildi. Fenerbahçe, Tuncay Şanlı, Aurelio, Caner Erkin ve Gökhan Gönül'de sezon bitimini beklemiş ancak süreç başarılı olmamıştı. Fenerbahçe taraftarı da yönetimin bu işleri sezon sonuna bırakmasından hiç de memnun değil.

YÖNETİM ÇOK ZAMAN KAYBEDİYOR
Sarı-Lacivertli taraftarlar twitter ve instagram gibi sosyal medya unsurlarında yaptığı paşlaşımlarda "Sürekli bu işleri sezon sonuna bırakıyoruz. Oysa Avrupa kulüpleri dış transferleri bile sezon içinde hallediyor. Biz kendi oyuncumuzu sezon sonuna bırakıyoruz. Sonra da ya oyuncuyu kaybediyoruz ya da diğer transferlerde zaman kaybedip kadroyu tam kuramamış oluyoruz" ifadelerini kullandılar..
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER