İşte 'Fenerbahçe WinWin' ilk programında toplanan rakam!

Acun Ilıcalı, ''Fenerbahçe Winwin'' kampanyası için Fenerbahçe Fener Ol kampanyası dayanışması ile TV8 & FBTV ortak yayınında Cem Yılmaz ile bir araya geldi.

İşte 'Fenerbahçe WinWin' ilk programında toplanan rakam!

Acun Ilıcalı ve Cem Yılmaz'ın Fenerbahçe Fener Ol kampanyası kapsamındaki ''Winwin'' programına Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, teknik direktör Ersun Yanal, futbol takımının tamamı, sanatçılar Ezgi Mola, Merve Özbey, eski futbolcular Tuncay Şanlı, Semih Şentürk ve Abdülkerim Durmaz katıldı. 

750 BİN SMS, 55 BİN FORMA

Acun Ilıcalı, programında sonunda 750 bin SMS(20 TL) atılıp, 55 bin forma(300 TL) satışı yapıldığı açıklandı. Açıklanan verilerin ardından 31 milyon 500 bin TL toplandığı belirtildi.

FUTBOLCULARDAN 10 BİN FORMA

Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, takım halinde 10 bin forma satın alacaklarını ve bu formaları Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlayacaklarını açıkladı.

Hamdi Akın, 1 daire ve 1000 özel forma siparişi verdi. Ali Koç, "Fener Ol'da ilk gittiğim isimlerden biri Hamdi Akın'dı. İstediğimiz desteği, düşünmeden kabul etti." ifadelerini kullandı. 

Okan Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bekir Okan, 300 özel forma siparişinde bulundu..

Cem Yılmaz, CMYLMZ | Fikir Sanat adına 200 adet özel forma aldı. Cem Yılmaz, ayrıca kampanyaya katılan 1500 kişiye özel gösteri yapacağını da duyurdu.

Abdullah Kiğılı ise 300 adet özel forma siparişi verdi.

ALİ KOÇ: "BUDUR F.BAHÇE'NİN ZENGİNLİĞİ"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "İşler zorda. Seçilmeden önce bizler elele vererek, kitlesel bir hareketle, ancak Fenerbahçe'nin yapacağını söyleyerek başladık. Biz elimizden gelen katkıyı verdik. Türkiye tarihinde görülmemiş bir destek vereceğiz dedik, verdik. Fener Ol'u 4 Nisan'da başlattık. Tarihi bir geceydi. Kara bir gündü. 12 Mayıs'ta öyle bir gece. Çorbada herkesin tuzu olsun dedik. İş adamı, sanatçı, memur, yargıç, hakim dedik. İşte budur Fenerbahçe'nin zenginliği." ifadelerini kullandı. 

CEM YILMAZ: "NUSRET'İ ARAYAYIM MI?"

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, "Bana ne zaman görev düşecek diye bekliyorum. Kendime bir vazife icat etmeyeyim ama 'Haydi Cem Ağabey, ne yapacaksın." der gibi bakıyor buradaki kardeşler. Bir kere çok özendim. Beş forma beni kesmez. Bir avantajım olduğunu düşünüyorum. Sevilen biri olmak çok güzel. Diğer takım taraftarlarından da katılım bekliyoruz. Dayanışma topluca yapılan bir şeydir bu ülkede. Benimle de yemek yiyin. Benimle ilgili de bir şey yapın. Buraya aç geldim. Yiyecek bir taraftar varsa hemen yiyelim. Benimle canlı yayında hemen yesinler. Nusret'i arayayım mı?" diyerek espri yaptı. 

ERSUN YANAL: "BAŞARIYI DEĞİL, TAKIMI SEVİYORSUNUZ"

"Öyle bir camianın başında olmak ve bu seneyi yaşamak çok ayrı bir duygu. Oyuncularım buradan ayrılırken boynu büküktü. Ben de duygulandım. Onların duygularını aile olarak paylaştığımızda, hepinizin inanılmaz desteği ile sezonu geride bıraktık, 2 maçımız kaldı. Hiçbir maçta yalnız kalmadık. Deplasmanda tribünleri doldurduk. Büyüklüğünüzü anlatan bu destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başarıyı değil, takımınızı seviyorsunuz. Sizi ayrıcalıklı kılan bence bu. Herkesin içi rahat olsun. Yapılan dönüşün ve katkının muhakkak faydası olacaktır."

SOLDADO: ''DESTEĞİ HEP HİSSEDİYORUZ''

"İlk geldiğim günden beri bana burada gösterilen sevgi çok özel. Böyle bir kulübe gelmeden önce Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu bilemiyorsunuz. Buraya geline alıyorsunuz. Şu an hem ekonomik hem sportif olarak zor günler geçiriyoruz. Ancak taraftarın desteğini hep hissediyoruz. Özellikle zor anlarda kulüple birlikte olduklarını hissettiriyorlar. Her gün yanımızdalar, onlara teşekkür ediyoruz."

VALBUENA: "HİÇBİR ZAMAN ÖLMEZ"

Öncelikle burada olmak büyük bir şans. Fenerbahçe'nin renklerini üzerinizde taşımak büyük bir onur. Hepimiz bir sebepten dolayı buradayız. Bazen bu kulübün ne kadar büyük olduğunu farketmiyoruz. Bazen dışarda neler olduğuna tam hakim olamıyoruz. Şu an sıra dışı bir olay sebebiyle buradayız. Kulübü desteklemek için burada buluştuk. Zor anlardan geçiyor olsak bile hiçbir kulüp asla ölmez. Fenerbahçe tutkuyla yaşayan insanların bağlı olduğu çok büyük bir kulüp. Bu kulüpten geçmişte büyük yıldızlar geçmiş. O yıldız halen bu kulübü destekliyor. Fenerbahçe'yi çok güzel günler bekliyor. Taraftarlarımızı her zaman gururlandırmalıyız. Fenerbahçe'yi çok parlak bir gelecek bekliyor. Buna kesinlikle inanıyorum"

VOLKAN DEMİREL "FENERBAHÇE'NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ YAŞIYORUZ"

"Bu geceyi düzenleyenlere teşkekür etmek gerek. Fenerbahçe anlatılmaz yaşanır. Bunu her zaman söylüyorum. Bu akşam Fenerbahçe'nin ne kadar büyük olduğunu yaşıyoruz. Takım olarak bu kampanyaya destek olmak istiyoruz. Takım olarak 10 bin forma satın alıyoruz. Bu aldığımız formaları Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışlayacağız. Bu sezon için taraftarlarımıza mahçubuz. Hepinizden özür diliyoruz"

MEHMET TOPAL: "3 TEMMUZ'DAN GEÇTİK"

Fenerbahçe ikinci kaptanı Topal ise programda şu ifadeleri kullandı; ''Destekte bulunan herkese sonsuz teşekkür ederiz. Bu camia, 3 Temmuz gibi zorlu bir süreçten geçti. Bu, bizim için çok küçük bir sorun. Umarım en yakın zamanda bu sorunları aşarız.''

MOSES: "UMARIM ŞAMPİYON OLURUZ"

"Burası dev bir kulüp. Sezon boyunca elimizden gelenin en iyisini yaptık. Umarım önümüzdeki gelecek sezon bizim için farklı olur ve şampiyon oluruz."

DIRAR: "BÜYÜK BİR GURUR"

"Bu formayı giymek büyük bir gurur. Bu formanın değerini biliyoruz. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kulübe katkıda bulunmak için bu kampayaya destek vermekten ötürü mutluyuz."

HASAN ALİ KALDIRIM: "BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖSTERDİK"

"Volkan Demirel gereken her şeyi söyledi. Fenerbahçe'nin ne kadar büyük olduğunu tekrar gösterdik. Umarım seneye bu zamanlar, şampiyon olarak konuşuluruz."

Konuklar:

Ali Koç
Cem Yılmaz
Merve Özbey
Ezgi Mola
Tuncay Şanlı
Semih Şentürk
Ersun Yanal
Fenerbahçe futbol takımı

Winwin programı kapsamındaki hediyeler:

- Ali Koç ile maç izleme
- Ülker Stadyumu'nda maç
- Ülker Arena'da maç
- Futbol ve Basketbol takımları ile buluşmak
- İstediğin bir sporcunun özel gününde yanında olması
- Futbol takımı ile yemek
- Obradovic ve Ersun Yanal ile yemek
- 10 çifte masrafsız Amerika seyahati
- 20 kişi Alex de Souza ile yemek yiyecek
- 50 Alex de Souza imzalı forma
- 20 araba
- 5 ev
Kaynak:Sporx

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER