İşte maç sonu açıklamalar

Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik direktörü Advocaat, sezon sonu takımdan ayrılacağını açıkladı.

İşte maç sonu açıklamalar
Advocaat, Atiker Konyaspor maçının ardından yaptığı açıklamada, "Ben sezon sonunda buradan ayrılacağım. Bu kararı erken aldım. Söylemekte de bir sakınca görmüyorum. Zaten yönetim de böyle bir karar alacaktı ama ben aldım bu kararı." dedi.

Deneyimli antrenör, Fenerbahçe ile birlikte teknik adamlık kariyerini de noktalayacağını belirtti.
Advocaat şöyle konuştu:
Çok basit göller gördük bu akşam kalemizde. Bu seviyede yediğimiz bu goller inanılmaz. Geçtiğimiz hafta da aynı durum geçerliydi. 1-1'i yakaladık, 1 dakika sonra bir gol daha yedik. Ondan sonraki dönemde rakibimiz bizden daha iyiydi. Her topa çok geç kaldık. 

Lig sıralamasında da daha yüksek sıralarda olmamız gerekiyordu. İki harika oyuncumuz bugün bizimle birlikte değildi. Simon ve Lens. Onların katkısıyla farklı bir takım ortaya çıkıyor.
Ben sezon sonunda buradan ayrılacağım. Bu kararı erken aldım. Söylemekte de bir sakınca görmüyorum. Zaten yönetim de böyle bir karar alacaktı ama ben aldım bu kararı." 

Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman ise Fenerbahçe ile anlaştığı iddialarına şöyle yanıt verdi :
''Bu sahada böyle bir performans kolay değildi. Benim için de tatlı bir sürpriz oldu. Fenerbahçe'yi Fenerbahçe yapan taraftarıdır. Fenerbahçe'nin sahibi Fenerbahçelilerdir. Kendi adıma bir kararım var tabii ki. Bunu yönetime ilettim değerlendirme yapıp göreceğiz.''
Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2017, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER