İşte Phillip Cocu'nun Mathieu Valbuena Raporu

Fenerbahçe'nin Hollandalı teknik direktör Phillip Cocu, Aykut Kocaman döneminde kadroya giremeyen Mathieu Valbuena için raporunda olumsuz görüş bildirdi.

İşte Phillip Cocu'nun Mathieu Valbuena Raporu

Fenerbahçe'nin Hollandalı yeni teknik direktörü Phillip Cocu, henüz İstanbul'a ayak basmadı ama derslerini çalışmayı ihmal etmedi.

47 yaşındaki başarılı teknik adam Cocu, hazırladığı raporda kaptan Volkan Demirel, İsmail Köybaşı, Isla, Dirar, Giuliano, Valbuena, Aatif ve Soldado için çarpıcı tespitler yaptığı öğrenildi. 

AYKUT KOCAMAN HAKLI ÇIKTI!

Volkan Demirel'in geride bıraktığımız sezona damga vuran maçı olan Beşiktaş-Fenerbahçe karşılaşmasında gördüğü kırmızı kartın affedilemez olduğuna vurgu yapan Hollandalı hoca, Aykut Kocaman'la yıldızı barışmayan Fransız yıldız Mathieu Valbuena için de olumsuz ifadeler kullandı. Valbuena'nın topla çok oyalandığını, takımı defansif anlamda sıkıntıya soktuğunu, agresif rakipler karşısında tek başına çok dert açacağına vurgu yaptı. Aykut Kocaman'ın da geçtiğimiz sezon bu yüzden Valbuena'yı sürekli olarak yedek başlattığı ifade edilmişti.

Kaynak - Sabah

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER