Josef de Souza'ya bir talip te Rusya' dan..

Zenit, Brezilyalı yetenekli futbolcuyla transfer görüşmesi yapmak için F.Bahçe’den resmi görüşme talep etti. Son dakika Sürpriz bir ayrılık yaşanabilir.

Josef de Souza'ya bir talip te Rusya' dan..
Transfer yapabilmesi için oyuncu satması gereken Fenerbahçe'ye Zenit ten Josef de Souza için bir teklif geldi. Josef'i kadrosuna katmak isteyen Zenit, sarılacivertli kulüpten Brezilyalı futbolcuyla görüşmek için izin  istedi..
Rus ekibi yetkililerinin, başarılı sportif direktör Damien Comolli ile temasa geçip, "Josef'e talibiz. Ancak önce futbolcuyla görüşmek, eğer anlaşırsak sizinle de bonservis pazarlığına oturmak istiyoruz" dediği öğrenildi.

Comolli'nin konuyu önce yönetimle ve teknik direktör Phillip Cocu ile görüşüp dönüş yapacağı belirtildi. Fenerbahçe'nin, iyi bir teklif gelmesi halinde Josef'in Zenit'e transferine izin verebileceği konuşuluyor.

KARLI BİR SATIŞ OLABİLİR
Yılda 2.7 milyon euro kazanan Josef'in Kanarya'yla sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Sarılacivertliler sambacıyı satarsa hem bu ücretten kurtulacak hem de transferleri yapabilmek için farklı kaynak oluşturacak. 29 yaşındaki futbolcunun transfermarkt değeri 9 milyon euro; ancak Fenerbahçe'nin beklentisi daha yüksek..

kaynak; Fotomaç

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER