Kalıyor mu gidiyor mu

Fenerbahçe'nin sezon başında Sunderland'den kiralık olarak kadrosuna kattığı Jeremain Lens, Sunderland'e Fenerbahçe'de kalmak istediğini iletti.

Kalıyor mu gidiyor mu
Sarı-Lacivertliler’in bu sezon hücumdaki en önemli oyuncusu konumundaki Jeremain Lens, söz verdiği gibi takımda kalmak adına düğmeye bastı.

Lens’in, menaceri aracılığıyla Sunderland’le bağlantıya geçtiği ve kariyerine Sarı-Lacivertli forma altında devam etmek istediğini ilettiği bildirildi. Ada temsilcisinde kariyerinde inişe geçen, ancak Fenerbahçe’ye geldikten sonra eski günlerine dönüp, bir de Hollanda Milli Takımı’na yeniden seçilen Lens’in, bu konuda ısrarcı olduğu öğrenildi. Sunderland cephesinin de, 29 yaşındaki kanat oyuncusuna zorluk çıkarmayacağı öğrenildi.

İki seçenek var 

Premier Lig’de kümede kalma savaşı veren ve şu an düşme hattının 1 basamak üzerinde olan ekibin, Lens’in bu net tavrı sonrasında yakında Fenerbahçe ile de temasa geçeceği bildirildi. Lens’in, Sarı- Lacivertli yöneticilerle sürekli bağlantı halinde olduğu, Sunderland’le de pazarlıklara yakında başlanacağı bildirildi. Kanarya’nın hedefi, ya bonservisiyle ya da 1 sezon daha kiralık olarak Lens’i gelecek sezon da takımda tutmak olacak.
Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2017, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER