Kameni'den Fenerbahçe itirafı ! ''Burada...''

Fenerbahçe'de uzun süredir kadro dışı kalan Caros Kameni, İspanyol basınına açıklamalarda bulundu.

Kameni'den Fenerbahçe itirafı ! ''Burada...''

Fenerbahçe'de uzun süredir kadro dışı kalan ve tek başına çalışmalarını sürdüren Carlos Kameni, İspanyol basınına gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. Tecrübeli file bekçisi, Türkiye'ye gelen yıldızların neredeyse tamamının ülkeden kötü ayrıldığını dile getirerek, "Buraya gelmeden önce anlatılanlarla yaşadıklarım çok farklı" dedi. 

"AYKUT KOCAMAN BENİ DIŞLADI"

Marca Gazetesi'ne konuşan Carlos Kameni'nin açıklamaları şu şekilde:

"Aykut Kocaman geldiğinde beni dışladı. Cocu da beni sebepsiz yere oynatmadı. Tek başıma antrenmanlar yapıyorum. Yaz aylarında ayrılacağımı umuyorum ama hiçbir şey hissetmeden bunu yapacağım. Son zamanlarda duygusal olarak kötü günler geçirdim ama ne olursa olsun havlu atmak istemiyorum. Motivasyonum düşse de futbolu bırakmayı düşünmedim. En üst düzeyde kariyerime devam edecek gücüm var. İspanya'ya geri dönmek istiyorum. Fenerbahçe'de 1 yıl daha kalmam imkansız."

"BURAYA GELENLER HEP KÖTÜ AYRILDI" 

"Türk fubtolu çok garip. Buraya gelmeden önce bana çok farklı şeyler söylemişlerdi. Statta çok fazla sigara içildiğinden sürekli dumanlar geliyor, bu beni çok etkiledi. Van Persie, Pepe, Sneijder, Podolski gibi birçok yıldız buradan kötü bir şekilde ayrılıyor."
Kaynak:Futbol Arena

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER