Kocaman'ın Hedefi !

Aykut Kocaman Fenerbahçeli futbolcular ile yaptığı toplantıda '20. şampiyınluk için kalan 11 maçta 33 istiyorum.İlk hedef Akhisar.' cümlelerini kullandı.

Kocaman'ın Hedefi !
Fenerbahçe'nin tecrübeli teknik direktörü Aykut Kocaman,bugün oynanacak Teleset Mobilya Akhisar maçı öncesi futbolcularla toplantı yaptı.Aykut Kocaman, '20. şampiyonluğu ve 4. yıldızı hepimiz istiyoruz.Bunun için kalan 11 maçta 33 puan almalıyız.İlk hedefimiz Akhisar engelini aşmak.' şeklinde konuştu.


AKHİSAR'I CİDDİYE ALMALIYIZ

Akhisar'ın ligin en formda takımlarından birisi olduğunun altını çizen Aykut Kocaman,şöyle devam etti; 'Kompakt bir yakıma karşı oynayacağız.Fazla açık vermiyorlar.Hücumda da oldukça etkililer.'

BİREYSEL HATA YAPMAMALIYIZ

Aykut Kocaman; 'Böyle bir takıma karşı savunmada bireysel hatalardan uzak kalmalıyız.Aynı zamanda hücumda becerili olmalı ve en önemlisi 90 dakika boyunca tam disiplin içerisinde olmalı ve çok iyi mücadele etmeliyiz.'

YORGUNLUK YAŞAYABİLİRİZ

Aykut Kocaman,perşembe günü oynanan kupa maçı nedeni ile yorgunluğun normal olduğunu söyleyerek,'2. yarıda bir sıkıntı oluşabilir.Bunu takım halinde yardımlaşarak aşacağız.' ifadelerini kulladı.

Kaynak : Takvim
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER