Konyaspor'dan Aykut Kocaman hakkında flaş sözler

Fenerbahçe ile adı sürekli anılan Atiker Konyaspor teknik direktörü Akut Kocaman'la ilgili olarak Konyaspor'un 2. Başkanı Fatih Yılmaz, açıklamalarda bulundu. Ayrıca Yılmaz, Kocaman'ın direktifleri doğrultusunda transfer çalışmaları yürüttüklerini belirtti.

Konyaspor'dan Aykut Kocaman hakkında flaş sözler

Gelecek sozun Fenerbahçe'nin yeni teknik patronu olması beklenen Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman'la ilgili bugün basında çıkan "Lupa finaline çıkar, Fenerbahçe ile eşleşirse yollar ayrılacak" iddiasına Konyasporyönetiminden yalanlayıcı bir cevap geldi. 

Sporx'te geçen habere göre Atiker Konyaspor'un 2. Başkanı olan Fatih Yılmaz, Aykut Kocaman ile yola devam etmeyi düşündüklerini ve önümüzdeki sezon için transfer çalışmalarına başladıklarını belirttti. 

Fatih Yılmaz'ın açıklamalarında önce çıkanlar şu şekilde;

"SÖZLEŞMESİ DEVAM EDİYOR"


Bizim gündememizde Konyaspor'un kupada finale çıkması halinde Aykut Kocaman ile yolları ayıracağımıza dair bir durum söz konusu değil. Gündem de yapmayı düşünmedik. Aykut hocanın takımımızla olan sözleşmesi 2018'e kadar devam ediyor. Sözleşmesi devam ederkende bunları konuşmamamız doğru olmaz. Sezon sonu belki oturup görüşebiliriz.

"FENERBAHÇE'DEN BİZE GELEN BİR TEKLİF YOK"

Aykut Kocaman ilgili bize gelen resmi bir teklif yok. Eğer Fenerbahçe Kulübü, Aykut Kocaman'ı istiyorsa, sözleşmesi devam ettiği için bizimle görüşmesi gerekir ama bize gelen bir teklf henüz yok.

Basında çıkan bazı haberler olarak düşünüyoruz biz bunu. Aziz yıldırım'la da görüştük, kendisi 'böyle birşey yok' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER