Mehmet Topal asılsız haberlere isyan etti!

Mehmet Topal asılsız haberlere isyan etti!

Sezonun son maçında Antalyaspor ile karşılaşan Fenerbahçe maçı sırasında Mehmet Topal karşılaştığı durum ve yapılan yorumlar hakkında konuştu.

"Yoğun ve yorucu bir ligin son maçına huzur ve büyük bir inançla girdiğim an, bir kısım taraftarımızın psikolojik yorgunluk sonrası tarafıma gösterdikleri tepki ile ilgili herhangi bir açıklamam olmadı. Tarafımdan yapıldığı iddia edilen basın açıklamasının bazı medya organlarında yer almasını üzüntüyle takip ettim. Yaşanan olayın ardından 'takımda kalacağım, gideceğim, vefasızlık' vb. söylemleri değil basın açıklaması, sözlü olarak dahi telaffuz etmedim.

Kırgınlıklar, kızgınlıklar yaşanır ve bunlar insana özgü yaşanması gereken duygulardır. Bazen kırgın, bazen mutlu olmak insanın doğasında var. Anlık yaşanan duygu değişimleri ile hareket edecek kadar düşüncesiz olmadım.

Sadece bilin ki, başlatılan kurgu ve oluşturulmaya çalışılan algı; yapanların istediği şekilde sonlanmayacak.

Beni tanıyan bilen herkese tekrar ediyorum 'gidiyorum, vefasızlığa tahammül edemem' vs. bu cümleleri zaten kullanmam söz konusu olamaz. Bu haberleri kurgulayanları da vicdanları ile baş başa bırakıyorum."

DHA

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2019, 23:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER