banner197

Mehmet Topal Avrupa Takımlarının Radarında

Fenerbahçe'nin orta sahadaki yıldızı, devleri peşine taktı. Avrupa'dan birçok takım, uzun süredir takip ettiği Mehmet Topal'a teklif yapmaya hazırlanıyor.

Mehmet Topal Avrupa Takımlarının Radarında
Fenerbahçe ve milli takımın istikrar abidesi olan Mehmet Topal, bu sezon da başarılı bir performans sergiledi. Hemen her transfer döneminde Avrupa’dan takımların iştahını kabartan tecrübeli oyuncu, yine peşine birçok devi taktı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Topal’a neredeysen her ligden talip var. İspanya’dan Sevilla ve Deportivo; İngiltere’den Tottenham; Almanya’dan Hakan Çalhanoğlu’nun takımı Leverkusen ve Mönchengladbach, Farnsa’dan Bordeaux ve Hollanda ekibi PSV’nin, yıldız futbolcunun menaceriyle temasa geçmeye hazırlandığı öğrenildi.

Fener’de kalmak istiyor

Mehmet Topal’ın talibi çok ancak o, Fenerbahçe’de çok mutlu. Tecrübeli futbolcu her fırsatta bunu dile getiriyor ve takımda kalmak istediğini söylüyor. Vitor Pereira ve yönetim de yıldız oyuncudan son derece memnun. Yönetimin bu ay Mehmet Topal ve menaceriyle masaya oturarak başarılı futbolcu ile yeni sözleşme imzalaması bekleniyor.

Fanatik

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2016, 10:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER