Menajerleri açıkladı! Volkan ve Egemen sürprizi...

Tuncay Şanlı, Volkan Demirel, Egemen Korkmaz gibi yıldızların menajerliğini yapan Erdinç Şehit, futbol dünyasına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Menajerleri açıkladı! Volkan ve Egemen sürprizi...

Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe'de forma giymiş Tuncay Şanlı, Volkan Demirel, Egemen Korkmaz gibi yıldızların menajerliğini üstlenen Erdinç Şehit, Mehmet Ayan'ın Instagram hesabında soruları yanıtladı.

Menajer Şehit, Volkan Demirel ve Egemen Korkmaz ile ilgili de flaş açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirel için yurtdışından teklif gelmiş miydi? sorusuna menajer Erdinç Şehit şu yanıtı verdi; ''Tabiki teklifler aldı. Davul çalan adamın teklifle işi olmaz. Bu adamın her tarafında tek bir renk tek bir takım vardı. Bay Fenerbahçe'dir o. Hiçbir takımla işi olmadı, hiçbir zaman''

KALECİ ANTRENÖRLÜĞÜ YAPMAYACAK

Erdinç Şehit açıklamalarını şu ifadelerle sürdürdü; ''Volkan Demirel kaleci antrenörlüğü yapmayacak bu arada, bunu belirtelim. Volkan kendini teknik direktörlüğe hazırlıyor. Çok da sıkı çalışıyor. Eşi de İngilizce-Fransızca biliyor.''

EGEMEN, TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE HAZIRLANIYOR

Erdinç Şehit; ''Keza Egemen Korkmaz da, o da kendini teknik direktörlüğe hazırlıyor. Bakın Volkan da Egemen de çok iyi teknik direktör olacaklar.'' ifadelerini ile açıklamalarını tamamladı.

Kaynak: Super Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER