Ozan Tufan'dan Veryansın!

Fenerbahçe'nin eleştirilen oyuncusu Ozan Tufan, "Aslında kötü oynamıyoruz. Tek problemimiz gol atamamak. Suç bize kalıyor. Bu haksızlık" dedi.

Ozan Tufan'dan Veryansın!

Sosyal medya paylaşımları ve EURO2016'da Luka Modric'in golünden önce saçını düzeltirken yakalanması ile taraftarın diline düşen Ozan Tufan, isyan etti.

Fenerbahçe'nin genç oyuncusu Ozan Tufan, her başarısız sonuçta sadece kendi üzerinden yorumlar yapılması nedeniyle sitemli.


Ozan Tufan'ın yakın çevresine, "Gittiğim cafede, restoranda herkes sürekli beni sorguluyor .Sosyal medyadaki caps'lere bakıyorum, gazeteleri açıyorum, televizyonları izliyorum yorumcular hep beni suçluyor" diye dert yandığı öğrenildi.

Fenerbahçe'nin genç yıldızı Ozan Tufan'ın, "Oysa biz kötü oynamıyoruz. Problemimiz gol atamamak. Öndeki oyuncular atamıyor ama suçlu arkada oynayan oyuncular oluyor.Bu çok büyük haksızlık. Burasının Fenerbahçe olduğunu biliyorum. Burada baskının yoğun olduğunu da kabul ediyorum. Ama her şeyin benim üzerinden yapılmasına dayanamıyorum" dediği ifade edildi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2016, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER