Şampiyonluk Şansımız Yüksek !

Fenerbahçe defansının Slovak yıldızı Martin Skrtel'in şampiyonluk yarışına farklı bir bakış açısı var.Skrtel; 'Önümüzde üç takım olmasına rağmen şampiyonluk şansımızın çok yüksek olduğunu düşünüyorum.Takımdaki tüm oyuncular çok fit ve güçlü bir görüntümüz var.' ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk Şansımız Yüksek !
Fenerbahçe bitime 7 hafta kala şampiyonluk için umudunu korurken,defansın güçlü ismi Martin Skrtel,multu sona olan inancını dile getirdi.


Şampiyonluk yarışında favori gösterilmediklerini ancak şanslarının son haftaya kadar süreceğini belirten Skrtel;'Bitime 7 hafta kala çok güçlü bir görüntümüz var.Gerçekten herkes fit durumda ve performansları zirvede.Bunu Kayserispor maçında gösterdik.Sezon başından beri yapılan bireysel hatalarda son buldu.Şampiyonluk için bizi favori göstermiyorlar ama en formda takım biziz.Önümüzde 3 takım olmasına rağmen şansımız çok yüksek.' ifadelerini kullandı.

YENİ BİR SERİ YAKALAYABİLİRİZ

Kayserispor karşısında alınan 5-0'lık galibiyetin büyük bir moral olduğunu dile getiren Skrtel; 'Bu sezona kötü başlayıp inişli çıkışlı grafikler çizsek de inandığımız zaman kaybetmeyeceğimizi yakaladığımız seriler ile gösterdik.Kalan 7 maçta yeni bir seri yakalayabiliriz.7 maçın 4'ünü Kadıköy'de oynayacağız.Tribünler dolu olduğu zaman bize motivasyon kaynağı olacaktır.7'de 7 yapabilmek için taraftarımızın desteğine ve onlarla bütünleşmeye ihtiyacımız var.' şeklinde konuştu.

EN MUTLU 3 HAFTAMI YAŞIYORUM 

Slovak yıldız Martin Skrtel arkadaşları ile yaptığı sohbette en mutlu 3 haftasını yaşadığını dile getirip; 'Gol yememek çok güzel.Galatasaray'ı yenemedik ama takım olarak ayakta kaldık ve rakibe gol şansı vermedik.Bu bir defans oyuncusu olarak bana görevimi en iyi şekilde yaptığımı kanıtlıyor.Kalan haftalar içinde moral oluyor.' cümlelerini kullandı.

Fenerbahçe Skrtel'in defansta yer aldığı 15 maçın 6'sını (Antalya,Bursa,Karabük,Malatya,Galatasaray,Kayseri) gol yemeden tamamladı.9 karşılaşmada ise kendi kalesinde 16 gol gördü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER