SKRTEL AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Fenerbahçe'nin yeni transferi Martin Skrtel, Slovakya'nın 'Aktualne' isimli internet sitesine konuştu.

SKRTEL AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Fenerbahçe'nin yeni transferi Martin Skrtel, Slovakya'nın 'Aktualne' isimli internet sitesine konuştu. Yıldız futbolcu, yaşanan darbe girişimine karşın her şeyin yolunda gittiğini ve ailesini de İstanbul'a getireceğini açıkladı.

Fenerbahçe'nin Liverpool'dan transfer ettiği Martin Skrtel, Slovakya basınına açıklamalarda bulundu. Türkiye'nin durumuyla ilgili olarak konuşan Slovak yıldız, darbe girişimine karşın her şeyin yolunda olduğunu söyledi.

Fenerbahçe'ye geldikten sadece birkaç gün sonra böyle bir olayın gerçekleştiğini ifade eden Martin Skrtel, "Neyse ki çok uzun süren olaylar olmadı. Ben de her şeyi televizyondan öğrendim. Ancak olaylar ilk başladığında insanın kafasından her türlü fikir geçiyor. Hala ailem yanımda değil. Onların olmaması benim daha yoğun duygular hissetmeme neden oldu. Şu anda ailem yanımda değil. Ancak kesinlikle onları İstanbul'a getirmek istiyorum. Şu anda otelde yaşadığım için bu mümkün görünmüyor. Ama en kısa sürede kendi evime çıkıp, ailemle bir arada olmak istiyorum. Türkiye'de bir anda sıkıntılı bir gün yaşandı, ancak şu anda her şey yolunda ve ben iyiyim. Yaşanan olaylar sırasında herkes beni aradı ve ben de herkese iyi olduğumun güvencesini verdim. Kulüp bana, beni her yere götürecek bir şoför verdi. İstanbul'da gezmek için henüz zamanım olmadı." ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER