Slimani ve Ersun Yanal restleşti

Yanal, Slimani’ye “Seni oynatmayacağım” dese de yıldız oyuncu kalmaya karar verdi. Oyuncunun menajerlik şirketiyse “Bu saatten sonra Slimani’nin gitmesi zor” dedi.

Slimani ve Ersun Yanal restleşti

Ayrılması gündemde olan, Cardiff City ve Real Betis ile görüşmeler yapan Islam Slimani Fenerbahçe yönetimine ayrılmayacağını bildirdi. Bu durum kulüpte krize yol açarken, teknik direktör Ersun Yanal, Slimani ile bir görüşme yaparak, “Seni ikinci devrede oynatmayacağım. Gitmeni istiyorum” dedi.

BAŞAKŞEHİR İSTEDİ

Yıldız oyuncu ise karşı çıkarak “Gitmeyeceğim. Sezon sonuna kadar buradayım” yanıtını verdi. İki tarafın restleşmesi sonrası transferin son gününe belirsizlikle girildi. Slimani cephesi konuya kendi açılarından açıklık getirdi. Islam Slimani’nin menajerlik şirketinden Hürriyet’e açıklamada bulunan yetkililer, “Slimani’nin Başakşehir’e transferi gündemdeydi. Adebayor da F.Bahçe’ye gelecekti ancak F.Bahçe tarafı kararsız kaldı. Sezon başında Comolli, Ayew yerine iki kanada da Slimani’yi iyi besleyecek oyuncular alsa durum çok farklı olurdu. Bu saatten sonra Slimani’nin gitmesi zor“ ifadelerini kullandılar.


Kaynak:Hürriyet

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER