Slimani'nin maaşının yarısı bile Sporting'i zorladı!

Sporting Lizbon'un, Fenerbahçe'de tutunamayan Islam Slimani'yi kadrosuna katmak istediği öne sürüldü. O Jogo'da yer alan habere göre; Sporting Lizbon'un transfer listesinin ilk sırasına Islam Slimani'yi yazdığı ve şimdiden Leicester ile görüşmeler ebaşladığı kaydedildi. Cezayirli oyuncunun da bu transfer istediği ancak Leicester'ın 'Maaşının yarısını karşılayın' şartının Sporting'i zorladığı ifade edildi.

Slimani'nin maaşının yarısı bile Sporting'i zorladı!

MAAŞININ YARISI BİLE SPORTING'İ ZORLUYOR


Sporting Lizbon'un Islam Slimani'nin brüt maaşının yarısına karşılık gelen 3 milyon euro'luk kısmı vermekte bile güçlük çekeceği, bu nedenle Slimani veya Leicester ile bu konuda görümelerini sürdürdüğü ifade edildi.

Sporting Lizbon'dan 30 milyon euro bonservisle ayrıldıktan sonra Leicester, Newcastle ve Fenerbahçe'de çok başarısız performanslar sergileyen Islam Slimani, en son mutlu olduğu yer olan Portekiz'e geri dönmeyi bu nedenle istediği bilgisi verildi.


30 yaşındaki Cezayirli forvet Islam Slimani, bu sezon Fenrebahçe formasıyla çıktığı 25 resmi maçta 1 lig, 3 Avrupa Ligi ve 1 kupa olmak üzere toplam 5 gol attı.Kaynak:Sporx 

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2019, 00:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER