Taison Fener’i Luce’ye sordu

Fenerbahçe’nin resmi teklifte bulunduğu Taison, Sarı-Lacivertli kulübü eski hocası Lucescu’yu sordu. Rumen teknik adam, “Ne kadar büyük bir kulüp olduğunu gidince anlarsın” dedi.

Taison Fener’i Luce’ye sordu
Fenerbahçe yeni sezonda yeni bir hoca ile birlikte güçlü bir kadro kurmak için yoğun bir çaba sarfederken Asbaşkan Ali Yıldırım'ın Ukrayna'ya giderek teklifte bulunduğu Shakhtar Donetsk'in Brezilyalı yıldızı Taison'da önemli gelişmeler yaşanıyor. 2017 yılının Aralık ayında sözleşmesi bitecek olan Taison'un Fenerbahçe'yi tanıdık bir isme sorduğu ve bilgi aldığı ifade edildi. Bu isim ise yılarca Shakhtar'ı daha önce de Galatasaray ve Beşiktaş'ı çalıştıran Mircea Lucescu... Rumen teknik adamın, "Ben Fenerbahçe'nin en önemli rakipleri Galatasaray ve Beşiktaş'ı çalıştırdım. Şampiyonluk yarışlarında rakibim hep Fenerbahçe oldu. Büyük bir kulüp ve büyük bir camia. Ne kadar büyük olduğunu gidince anlayabilirsin" dediği bildirildi.

LUCESCU'NUN CEVABINDAN ÇOK ETKİLENDİ

Yıldız futbolcunun Lucescu'dan aldığı cevaptan oldukça etkilendiği ve Fenerbahçe'ye daha sıcak bakmaya başladığı da gelen haberler arasında. Bu arada Sarı- Lacivertli kulübün hem Taison'un menajeri hem de Shakhtar ile temaslarının devam ettiği yakın gelecekte 2. kez yüz yüze görüşmenin yapılacağı bildirildi. Taison'un bonservisi sözleşmesi Aralık'ta biteceği için 3-4 milyon Euro civarında olacak.

Kaynak:Takvim
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER