Terraneo devre dışı kaldı!

Başkan Yıldırım, transfer görevini genel sekreter Mahmut Uslu’ya verdi. Daha önce yetkileri kısıtlanan sportif direktör Guiliano Terraneo, böylece tam anlamıyla devre dışı kaldı.

Terraneo devre dışı kaldı!

Fenerbahçe, Robin van Persie ve Jose Fernandao’nun yanına bir takviye daha yapıyor. Teknik direktör Vitor Pereira’nın ısrarcı olması, yöneticilerin de “Başkanım hakikaten ihtiyacımız var, bir golcü almamız şart. Sakatlıklar oluyor, formsuzluklar yaşanıyor; zor durumda kalıyoruz” diye bastırmasıyla ikna olan Aziz Yıldırım’dan forvet transferine onay çıktı. Başkan, görevi ise genel sekreter Mahmut Uslu’ya verdi. Hemen kolları sıvayan Uslu, Pereira’nın sunduğu listedeki isimler üzerinden araştırma başlattı.Alınacak golcünün şartlara göre bonservisiyle ya da kiralık olarak takıma kazandırılacağı bildirildi. Aziz Yıldırım’ın görevi Mahmut Uslu’ya vermesi, arasının bozuk olduğu Guiliano Terraneo’yu iyice taca attı! Başkanla yaşadığı tartışma yüzünden yetkileri tırpanlanan, kulüpteki çalışma odası bile elinden alınan İtalyan sportif direktör, böylece iyice devre dışı kaldı.

Tepkisi merak ediliyor
Fenerbahçe ‘nin sezon başında yaptığı flaş transferlerde başrolü oynayan isim olan Terraneo’nun,arasının zaten bozuk olduğu başkanın bu kararının ardından nasıl bir tavır takınacağı ise iyice merak konusu oldu. (Fotomaç)
 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2015, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER