Tolgay Arslan'dan keskin dönüş hazırlığı

Beşiktaş'ta kadro dışı kaldığı dönemde formunu kaybeden Tolgay Arslan, antrenman açığını kapatmak için milli arayı fırsat bildi.

Tolgay Arslan'dan keskin dönüş hazırlığı

Takım 3 gün tatil yapmasına rağmen Tolgay Arslan çalışmalarına devam etti.

Tolgay, "Bu ara bana iyi gelecek. Lige daha güçlü döneceğim. Kalan 8 haftada takımım için elimden geleni yapacağım. Ne olursa olsun, bizi her şartta destekleyen taraftarı artık üzmeyelim. Futbolcular olarak buralardan kurtulmak için elimizden gelenin de fazlasını yapmamız gerekiyor" dedi.

YANAL SAHİP ÇIKTI

Gurbetçi oyuncu son haftalarda performansı nedeniyle eleştiriliyor. Ancak Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, öğrencisine haksızlık yapıldığı görüşünde. Deneyimli teknik adam, yakın çevresiyle yaptığı sohbetlerde 28 yaşındaki futbolcunun kendi görevini gerektiği gibi yerine getirdiğini söyleyip, arkadaşlarının açıklarını kapatmaya çalıştığına da vurgu yaptı.

57 yaşındaki çalıştırıcı, Tolgay'ın, kendisine verdiği rolü iyi bir şekilde uyguladığını söyledi. Ersun Yanal, "Tolgay orta sahada, beklediğim gibi hatlar arasındaki pas köprüsünü kuruyor. Tabii ki daha iyi olabilir. Ancak hiç de kötü bir performans sergilemiyor. Her maçta en az pas hatası yapan isimlerin arasında yer alıyor" ifadelerini kullandı.Kaynak:Sporx

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER