Tolgay Arslan ve Serdar Aziz 31 Ocak’ta bitecek!

Hem Beşiktaş hem de G.Saray ile yapılan temaslardan sonuç alamayan yönetim, B planını devreye soktu. İki kulübün maaş yükleri nedeniyle Tolgay ve Serdar'ı göndermek zorunda kalacağını düşünen F.Bahçe, gerekirse ara transferin son gününe kadar bekleyecek. Eli güçlenince istediği şartlarda bombaları patlatacak.

Tolgay Arslan ve Serdar Aziz 31 Ocak’ta bitecek!

BeşiktaşTolgay Arslan ve GalatasaraySerdar Aziz'in transferinde beklemeye geçen Fenerbahçe'nin taktik değiştirdiği ortaya çıktı... İki futbolcuyla de her konuda anlaşan ancak ezeli rakipleriyle yaptığı görüşmelerden şu ana kadar sonuç alamayan Sarı-Lacivertliler, B planını devreye soktu.

ÇOK SABIRLI DAVRANACAKLAR
Alınan bilgilere göre Fenerbahçe transferde çok sabırlı davranacak. Sarı-Lacivertliler, maaş yükü nedeniyle Beşiktaş ve G.Saray'ın Tolgay ile Serdar Aziz'le yolları ayırmak zorunda kalacağını.
düşünüyor. 

FENER'İN İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK
F.Bahçe yönetimi gerekirse ara transfer döneminin son günü olan 31 Ocak'a kadar bekleyecek. Eli çok daha güçlenecek olan Sarı-Lacivertliler, istediği şartlarda iki yıldıza imza attırmanın planını yapıyor.

SİZİ MUTLAKA ALACAĞIZ!
Yöneticilerin Serdar Aziz ve Tolgay'a "Başka takımla görüşmeyin. Gerekirse son gün de olsa sizi alacağız" diye haber gönderdiği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Takvim 

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER