banner197

Ümit Özat'tan açıklama!

Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda iki başkan adayı Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında Ümit Özat polemiği yaşandı. Fenerbahçe'nin unutulmazları arasında yer alan Özat konuyla ilgili sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Ümit Özat'tan açıklama!

Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda Ali Koç'un ilk konuşmaısnın ardından kürsüye gelen Aziz Yıldırım, çok çarpıcı demeçlerde bulundu.

Yıldırım konuşmasında, "Ali Bey, Ümit Özat arıyor şu anda. Denizlispor maçında burada kırmızı kart gördükten sonra sizin locanıza çıkmış gelmiş. Ona kötü bir söz söylemişsiniz, odanızdan attırmışsınız. Telefonda şu an, bağlanmak istiyor Ümit Özat..." ifadelerini kullandı.

Ali Koç ise Aziz Yıldırım'a yanıt olarak şu yanıtı verdi:


"Maçı tam hatırlamıyorum. Kalecimiz Rüştü'ydü, Ümit de kaptandı. Kırmızı kart görmüştü. Ben de locamda maç seyrediyordum. Ümit Özat da bizim locaya gelmişti. Murat Özaydınlı da bizim locadaydı. Birden baktım arkamda Ümit Özat... Ben de 'Sen ne yaparsın' falan dedim, Murat Özaydınlı da onu dışarı çıkardı. "

İşte Ümit Özat'ın açıklamaları:

Kongre sırasında ismim geçti. Benim hakkımda telefonla bağlanılacak denildi ama böyle birşeye ne gerek vardı ne de gerek kaldı. Sayın Ali Koç'un anlattığı gibi olaylarda azıyla fazlasıyla yaşanmıştır ve bu zaten yıllardır bilinen bir olaydı. Ben Fenerbahçe takım kaptanıydım ve o zaman bir arkadaşımı savunmak için yapmam gerekeni yapmışımdır ama acı olan sayın Ali Koç'un bu kulübün efsanelerini sayarken para için bu kulübü bırakıp gidenleri efsane ve kulübün temel taşlarından göstermesi üzücüdür. Fenerbahçe'nin iyiliği için ne gerekiyosa o olsun.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2018, 09:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER