Vefa Küçük: 4 Nisan'da Aziz Yıldırım takımı ligden çekti

Fenerbahçe yönetimi 4 Nisan’da takım otobüsüne yapılan saldırı sonrasında “Olay aydınlanana kadar futbol oynamayı düşünmüyoruz” açıklaması yaptı. Ardından bu karardan vazgeçildi. O dönemde yaşananları Fenerbahçe Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük dün akşam ilk kez açıkladı.

Vefa Küçük: 4 Nisan'da Aziz Yıldırım takımı ligden çekti

Aziz Yıldırım’ın, takımı ligden çekme kararı aldığını duyuran Vefa Küçük, “O dönem devletin üst kademeleri devreye girdiğini ilk kez açıkladı. Divan Kurulu başkanı Küçük, devletin üst kademelerinin yönetimi ikna edememesi üzerine kendilerini arayarak ikna ettiklerini söyledi. Küçük ardından gelişen süreçte kendisinin de devreye girerek ligden çekilme kararından vazgeçilmesi için yönetimi ikna ettiğini açıkladı.

VEFA KÜÇÜK’ÜN PAYLAŞTIĞI DİĞER KONULAR

Fenerbahçe’nin Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük “Fener Ol” kampanyasına destek isterken ilginç iki detay paylaştı. Bunlardan birisi 1996’da barakalardan yönetilen Fenerbahçe için konuk evi yaptırıp, kulübe hibe ettiğini açıkladı. Ayrca Aziz Yıldırım’a 1 oyla kaybettiği seçimden sonra yaptırdığı "yüzme havuzunu” bir karşılık beklemeden kulübe bağışladığını duyurdu. Son yapılan bağış kampanyasında da en büyük bağışın kendisinin yaptığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER