Volkan Demirel'e Şok Telefon!

Milli kaleciye telefonla ulaşılıp "Kızın kaçırılıp fidye istenecek, bunu engelleyebiliriz" denildiği iddiasına ilişkin 2 kişi yakalandı.

Volkan Demirel'e Şok Telefon!

Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel'e telefonla ulaşılıp, "Kızın kaçırılıp fidye istenecek, bunu engelleyebiliriz" denildiği iddiasına ilişkin 2 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvuran Demirel, kendisine telefonla ulaşan bir kişinin, kızının kaçırılıp fidye isteneceğini, bunu engelleyebileceklerini söylediğini beyan ederek şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekipleri, telefon görüşmelerini inceleyerek kimliğini tespit ettiği şüpheli Y.K. ve fidye isteyeceği öne sürülen M.G'yi gözaltına aldı.


Şüphelilerin emniyetteki ifadelerinde, "olayın bir senaryo olduğunu, kaçırma ve fidye planlarının bulunmadığını" söyledikleri belirtildi.

Şüphelilerin, Demirel'e yardım ediyormuş gibi görünerek para almak için böyle bir yönteme başvurdukları ihtimali üzerinde durulduğu bildirildi.

Emniyetteki işlemleri tamamlanan iki şüpheli, adliyeye sevk edildi. (AA)

AA

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2016, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER