Ya Tolgay Arslan ya da Alexandru Mitrita!

Fenerbahçe'nin Torino ile beraber Romanya'nın Craiova takımında forma giyen orta saha oyuncusu Alexandru Mitrita'ya talip olduğu iddia edildi. Ioan Lupescu’nun Fenerbahçe’nin yeni sportif direktörü olacağı iddiaları sıcaklığını korurken Romanya’dan sürpriz bir iddia geldi…

Ya Tolgay Arslan ya da Alexandru Mitrita!

Beşiktaş’tan Tolgay Arslan’ı isteyen Torino’nun bir süredir alternatif olarak düşündüğü Alexandru Mitrita’ya Fenerbahçe’nin de talip olduğu iddia edildi. Fenerbahçe ile Torino’nun, Tolgay’dan sonra 23 yaşındaki Rumen oyuncu içinde karşı karşıya geldiği haberi yapıldı.


Bir takımın Tolgay’ı, diğerinin ise Mitrita’yı alacağı bu çekişmenin önümüzdeki günlerde netleşeceği bildirildi.

Orta sahada forma giyen Alexandru Mitrita, takımı Craiova ile bu sezon çıktığı 19 maçta 12 gol atıp, 4 asist gerçekleştirdi. 23 yaşındaki Alexandru Mitrita'nın takımı ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

“OKAZAKI’YI UNUTUN, SLIMANI’NİN BONSERVİSİNİ İSTER MİSİNİZ?”

Bu arada Fenerbahçe’nin Leicester City’ye, Slimani’yi gönderip yerine aynı şartlarda Okazaki’yi kiralama teklifinde bulunduğu ama olumsuz cevap aldığı ortaya çıktı. İngiliz ekibinin Cezayirli oyuncuyu kesinlikle geri istemediği hatta Fenerbahçe’ye bonservisinin alınması istenirse, görüşmeye hazır olunduğu yönünde mesaj geldiği bildirildi.

Kaynak: Fotospor 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER